











Monitor Asus 27" XG27WCMS "XG27WCMS" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: XG27WCMS
2.549,54 Lei
Fără TVA: 2.107,06 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | USB Type-C , Jack 3.5mm |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala (inch) | 27 - 27.5 inch |
| Format ecran | Wide , curbat |
| Gama | gaming |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 400 - 499 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 280 Hz |
| Tehnologie display | VA |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.4 - 1 ms |
| Tip rezolutie | 2560 x 1440 (WQHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |













