























Monitor Asus 31.2" PA329CRV "PA329CRV" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: PA329CRV
3.967,73 Lei
Fără TVA: 3.279,11 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm |
| Boxe | da |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Diagonala (inch) | 31 - 32 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office , multimedia |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 60 Hz |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 4 - 5.5 ms |
| Tip rezolutie | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |













