
MONITOR Asus 32 inch, home | office, IPS, 4K UHD (3840 x 2160), Wide, 400 cd/mp, 5 ms, DisplayPort | HDMI x 2, "PA329CV" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: PA329CV
3.687,69 Lei
Fără TVA: 3.047,68 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm , USB 3.2 gen 1 Type-C , USB 3.2 gen 1 x 4 |
| Boxe | da |
| Diagonala | 32 inch |
| Diagonala (inch) | 31 - 32 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 400 - 499 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI x 2 |
| Refresh | 60 Hz |
| Rezolutie optima | 3,840 x 2,160 |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 4 - 5.5 ms |
| Tip rezolutie | 3840 x 2160 (4K UHD) |













