



















Monitor BenQ 28 RD280U "RD280U" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: RD280U
3.434,19 Lei
Fără TVA: 2.838,18 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm |
| Boxe | da |
| Diagonala | 28.2 inch |
| Diagonala (inch) | 28 - 29 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office , multimedia |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 400 - 499 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 60 Hz |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 4 - 5.5 ms |
| Tip rezolutie | 3840 x 2560 (4K UHD+) |
| VESA | 100 x 100 mm |













