













Monitor BenQ ZOWIE XL2586X+ Esports, Fast TN, 24.1", Full HD, HDMI, DisplayPort, 600Hz, Negru "XL2586X+" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: XL2586X+
6.940,41 Lei
Fără TVA: 5.735,88 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 24.1 inch |
| Diagonala (inch) | 24 - 25 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | gaming |
| Luminozitate | 320 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI x 3 |
| Refresh | 600 Hz |
| Tehnologie display | TN |
| Timp de raspuns | 0.5 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.4 - 1 ms |
| Tip rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| VESA | 100 x 100 mm |













