
-18 %
MONITOR DAHUA 32" DHI-LM32-E330CA
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DHI-LM32-E330CA
- Greutate: 9.50kg
- Dimensiuni: 95.00cm x 18.00cm x 52.00cm
898,58 Lei
1.091,14 Lei
Fără TVA: 742,63 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| AMD FreeSync | No |
| Automatic brightness control | No |
| Backlight type | Edge LED |
| Bezel width (bottom) | 1.72 cm |
| Bezel width (side) | 3.8 mm |
| Bezel width (top) | 3.8 mm |
| Bluetooth | No |
| Boxe integrate | Nu |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in USB hub | No |
| Cables included | DisplayPort, Power |
| Colour depth | 8 bit |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Compliance certificates | CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD) |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Culoare monitor | Negru |
| Depth (with stand) | 242.8 mm |
| Depth (without stand) | 118.3 mm |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Detachable stand | Yes |
| Diagonala monitor | 30 - 40 inch |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display technology | LCD |
| DisplayPort | Da |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 42.2 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Feet colour | Black |
| Flicker-free technology | Yes |
| Frameless design | No |
| FreeSync | Nu |
| Front bezel colour | Black |
| G-Sync | Nu |
| Haze rate | 40% |
| HD type | Quad HD |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.0 |
| HDR | Da |
| Headphone out | Yes |
| Height (with stand) | 553 mm |
| Height (without stand) | 422.4 mm |
| Height adjustment | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Illuminated stand | No |
| Input current | 3.42 A |
| LED backlight | Yes |
| LED indicators | Status |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Luminozitate maximă | 250 - 349 cd/m2 |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Montare VESA | Da |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 183 mm |
| Package height | 523 mm |
| Package weight | 9.1 kg |
| Package width | 954 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | VA |
| Pixel density | 93.2 ppi |
| Pixel Pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Portabil | Nu |
| Power adapter included | No |
| Power consumption (max) | 72 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 46.5 W |
| Power supply type | External |
| Product colour | Black |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Refresh rate | 145 - 200 Hz |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Screen shape | Curved |
| Stand included | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Surface hardness | 3H |
| Swivel angle range | -35 - 35° |
| Swivelling | Yes |
| Thunderbolt | Nu |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 15° |
| Timp de răspuns monitor | 1 - 3 ms |
| Tip panel | VA |
| Touchscreen | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Wall mountable | Yes |
| Webcam | Nu |
| Weight (without stand) | 7 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width (with stand) | 717.7 mm |
| Width (without stand) | 717.7 mm |













