




-18 %





Monitor Dell U5226KW 52", 130.75 cm, Rezolutie: 6144 x 2560 120 Hz, Screen Type: Active matrix TFT LCD, Panel Tehnology: IPS Black, Backlight: LED Edgelight, Faceplate Coating: Anti Glare Low Reflection AGLR 3H, Aspect Ratio: 21:9, Pixel / inch: 129 PPI, Contrast Ratio: 2000:1, Viewing Angle: 178°, 178°, Response Time: 5 ms GTG, 8 ms GTG, Brightness: 400 cd/m2, Color depth: 1.07 billion colors, Color Gamut: sRGB 100 percent (CIE 1931), BT709 100 percent (CIE 1931), DCI P3 99 percent (CIE 1976), Display P3 99 percent (CIE 1976), Adjustability: Height 90 mm, Tilt -5° to 10°, Swivel -20° to 20°, Cable management, Vesa: 200x200, 200x100, 100x100, Conectivity: 2x HDMI 2.1, 2x DP 1.4, 1x Thunderbolt 4 140W PD, 3x USB C upstream, 5x USB A downstream, 2x USB C quick access 27W, RJ45 2.5GbE, Diverse: Speakers 2x9W, Ambient light sensor, KVM, Auto Brightness, DPBS, PBP, PIP, MST, Security: Security lock slot, TUV Eye Comfort 3 5 star, ComfortView Plus, Flicker Free, DeltaE less than 1.5, What's in the box: Monitor, stand, HDMI cable, DP 1.4 cable, Thunderbolt 4 cable, USB C to USB A cable, power cable, docs, Dimensions and Weight: 1223.32 x 666.79 x 255 mm, 18.23 kg with stand, Warranty: Premium Panel Exchange, 3 Years
Monitor Dell U5226KW 52" 130.75 cm, Rezolutie: 6144 x 2560 120 Hz, Active matrix TFT LCD
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: U5226KW
- Greutate: 34.00kg
- Dimensiuni: 143.50cm x 89.50cm x 28.50cm
14.963,00 Lei
18.203,91 Lei
Fără TVA: 12.366,12 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Accesorii | Cablu alimentare Cablu HDMI 1.8 m Cablu DisplayPort 1.8 m Cablu USB-C la USB-A 1 m Cablu Thunderbolt 4, 2 m |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Blue Light Reducer | Da |
| Boxe | 2 x 9 W |
| Boxe integrate | Da |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Compatibil 3D | Nu |
| Contrast | 2000:1 |
| Culoare | Negru-Argintiu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Curbat | Da, 4200R |
| Densitate pixeli | 129 ppi |
| Destinat pentru: | Commercial |
| Diagonala | 52 inch |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Dimensiune punct | 0.19644 mm |
| Dimensiuni | Cu suport: 1223.32 x 666.79 x 255 mm Fara suport: 1223.32 x 529.05 x 111.94 mm |
| Display | LED Edgelight Anti-glare |
| Display port | 2 |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Nu |
| Ecran Curbat: | Da |
| Flicker Free | Da |
| FreeSync | Nu |
| Functii | USB Hub KVM Switch |
| G-Sync | Nu |
| Greutate | Cu suport: 18.23 kg Fara suport: 13.42 kg |
| HDMI | 2 |
| HDR | Nu |
| Inclinare | -5/+10 grade |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Screen-Size | 50.x" |
| LFD-Segment | Standard |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Luminozitate maximă | 350 - 499 cd/m2 |
| Montare VESA | Da |
| Panel | IPS |
| Pivot | No |
| Plug and Play | Da |
| Portabil | Nu |
| Putere Consumata | 430 W (max) 63.6 W (tipic) 0.5 W (standby) |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Rata refresh orizontala | 30 kHz - 326 kHz |
| Rata refresh verticala | 48 Hz - 120 Hz |
| Recomandat | Birou |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Reglaj pe inaltime | 90 mm |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 miliarde |
| Rezoluție | 6144 x 2560 pixeli |
| Rezoluție monitor | 6144 x 2560 |
| RJ-45 | 1 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Standarde | sRGB 100% BT.709 100% DCI-P3 99% Display P3 99% |
| Tehnologii | Variable Refresh Rate (VRR) |
| Thunderbolt | Da |
| Timp de raspuns | 5 ms GTG (mod rapid) 8 ms GTG |
| Timp de răspuns monitor | 4 - 5 ms |
| Tip panel | IPS |
| Touch | No |
| Touchscreen | Nu |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| USB | 5 x USB 3.2 Gen 2 Tip A |
| USB Type-C | Da |
| Variable Refresh Rate (VRR) | Da |
| Webcam | Nu |













