
DISPLAY LCD 50" 4K/50UR762H3ZC LG "50UR762H3ZC" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 50UR762H3ZC
3.616,01 Lei
Fără TVA: 2.988,44 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm , RJ-45 , RS-232C , Wi-Fi |
| Boxe | da |
| Diagonala | 50 inch |
| Diagonala (inch) | 50 - 53 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office , TV , smart |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 400 - 499 cd/mp |
| Porturi video | HDMI x 3 |
| Refresh | nespecificat |
| Tehnologie display | LED |
| Timp de raspuns (ms) | nespecificat |
| Tip rezolutie | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| VESA | 200 x 200 mm |









