



















DISPLAY LCD 55" 4K/55UH5Q-E LG "55UH5Q-E" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 55UH5Q-E
6.729,10 Lei
Fără TVA: 5.561,24 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 139 cm/ 55 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 300 x 200 mm |












