















DISPLAY LCD 55"/55UH7N-E LG "55UH7N-E" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 55UH7N-E
8.834,56 Lei
Fără TVA: 7.301,29 Lei
| Caracteristici | |
| Diagonala | 139 cm/ 55 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 300 x 300 mm |












