





Ecran interactiv Samsung Flip Pro WM85B, "LH85WMBWLGCXEN" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LH85WMBWLGCXEN
- Greutate: 22.30
16.210,25 Lei
Fără TVA: 13.396,90 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm , RS-232C , RJ-45 , Wi-Fi , USB 2.0 x 4 , Bluetooth |
| Boxe | da |
| Diagonala | 85 inch |
| Diagonala (inch) | 85 - 86 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | interactiv , touchscreen |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | HDMI x 2 , DisplayPort |
| Refresh | 60 Hz |
| Rezolutie optima | 3840x 2160 |
| Tehnologie display | VA |
| Timp de raspuns | 8 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 8 - 10 ms |
| Tip rezolutie | 3840 x 2160 (4K UHD) |










