
-44 %
Birou gaming Genesis Holm 320 RGB, cadru din metal, MDF textura tip carbon, iluminare RGB, management cabluri, alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NDS-1802
- Greutate: 21.60kg
- Dimensiuni: 125.00cm x 11.50cm x 64.50cm
627,96 Lei
1.124,92 Lei
Fără TVA: 518,98 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Adancime: | 600 mm |
| Backlight colour | Various |
| Base legs type | K-legs |
| Bottle holder | Yes |
| Built-in headphone hook | Yes |
| Cable management | Yes |
| Charger type | Wireless |
| Charging function | Yes |
| Controller holder | Yes |
| Culoare: | Alb |
| Depth | 600 mm |
| Ergonomic design | Yes |
| Frame colour | White |
| Frame material | Metal |
| Greutate: | N/A |
| Height | 750 mm |
| Inaltime reglabila: | Nu |
| Inaltime: | 750 mm |
| Input current | 2 A |
| Input voltage | 5 V |
| Latime: | 1200 mm |
| LED backlight | Yes |
| LED RGB: | Da |
| Material structura: | Metal |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Monitor stand | Yes |
| Output power | 10 W |
| Proper use | Gaming |
| Shelf load capacity (max) | 12 kg |
| Table top colour | White |
| Table top material | MDF |
| Table top shape | Rectangular shape |
| Type | Straight |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB hub | Yes |
| USB ports quantity | 3 |
| Width | 1200 mm |













