



-20 %




Masa gaming Trust GXT 710 Luminus Pro, iluminare RGB, greutate maxima suportata 150 kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-25419
- Greutate: 18.40kg
- Dimensiuni: 71.00cm x 130.00cm x 9.00cm
1.132,63 Lei
1.418,90 Lei
Fără TVA: 936,06 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Adancime: | 600 mm |
| Backlight colour | Multicolour |
| Bottle holder | Yes |
| Built-in headphone hook | Yes |
| Castor wheels | No |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | pana in 20 kg |
| Inaltime reglabila: | Nu |
| Inaltime: | 740 mm |
| Latime: | 1200 mm |
| LED backlight | Yes |
| LED RGB: | Da |
| Material structura: | Metal |
| Maximum weight capacity | 150 kg |
| Mouse pad included | Yes |
| Table top colour | Black |
| Table top material | ABS/PC |
| Table top shape | Rectangular shape |













