
-20 %
Scaun gaming Trust GXT 723B Ruya Comfortable, 5 roti, ridicare pe gaz clasa 4, adjustabil pe inaltime, material elastic fabric, greutate maxima suportata 150 kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-25532
- Greutate: 21.40kg
- Dimensiuni: 83.00cm x 65.00cm x 29.00cm
1.227,82 Lei
1.537,89 Lei
Fără TVA: 1.014,73 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Adjustable seat height | Yes |
| Armrest | Yes |
| Backrest colour | Beige |
| Backrest height | 83 cm |
| Backrest type | Padded backrest |
| Brate ajustabile: | Da |
| Castor wheels | Yes |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 750 mm |
| Gas lift class | 4 |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Height (max) | 134 cm |
| Maner reglabil | Nu |
| Material: | Textil |
| Maximum user height | 195 cm |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Neck rest pillow | Yes |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Pernita lombara | Nu |
| Product type | PC gaming chair |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Seat colour | Beige |
| Seat depth | 54 cm |
| Seat type | Padded seat |
| Seat width | 42 cm |
| Spatar reglabil: | Da |
| Weight | 18.9 kg |
| Width | 710 mm |













