
-13 %
Geanta laptop Natec Doberman, compatibilitate dimensiune laptop 17.3", 2 compartimente, material Polyester 600D, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-0769
- Greutate: 0.69kg
- Dimensiuni: 45.00cm x 34.00cm x 6.00cm
90,99 Lei
104,99 Lei
Fără TVA: 75,20 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Briefcase |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 45.5 mm |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 340 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 43.9 cm (17.3) |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 55 x 420 x 305 mm |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Quantity | 1 |
| Recommended weight | 7 kg |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 840 g |
| Width | 70 mm |












