



-48 %




Geanta Notebook ASUS Nereus, 15.6 neagra, poliester, Dimensions: geanta: 425*80 *325mm, Weight: 530g
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 90-XB4000BA00010-
- Greutate: 0.53kg
- Dimensiuni: 38.00cm x 45.00cm x 3.00cm
65,09 Lei
125,99 Lei
Fără TVA: 53,79 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Universal |
| Case type | Briefcase |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 80 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 3.25 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 415 x 290 x 40 mm |
| Product main colour | Black |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 530 g |
| Width | 42.5 mm |













