
BOXE EDIFIER 2.0, RMS: 120W (2 x 24W, 2 x 36W), bluetooth, telecomanda wireless, volum, bass, treble, brown, "R2000DB-BR" (timbru verde 11.00 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: R2000DB-BR
- Greutate: 11.00
766,10 Lei
Fără TVA: 633,14 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare | retea 220V |
| Alte functii/ accesorii | fara alte functii |
| Altele | RMS 120W, DSP, DRC, bass 5", inalte 1" , Bluetooth 5.1 |
| Conectori | Bluetooth , alimentare 220V , RCA , optic , coaxial |
| Conectori audio | Bluetooth , RCA , optic , coaxial |
| Culoare | lemn |
| Putere RMS (W) | 101 - 500 |
| Putere satelit RMS (W) | 41 - 60 |
| Putere sateliti | 2 x 36W, 2 x 24W (2 difuzoare/ satelit) |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | fara subwoofer |
| Recomandate pentru | PC |
| Tehnologie | Bluetooth , cu fir |
| Telecomanda | da |
| Tip sistem | 2.O |













