
BOXE EDIFIER 2.0, RMS: 24W (2 x 12W), bluetooth, volum, bass, conectare simultana cu 2 echipamente BT, 220V alimentare, brown "R1010BT" (timbru verde 11.00 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: R1010BT
- Greutate: 6.25
- Dimensiuni: 25.00cm x 34.00cm x 24.00cm
279,71 Lei
Fără TVA: 231,17 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare | retea 220V |
| Alte functii/ accesorii | fara alte functii |
| Altele | RMS 24W, bass 4", inalte 0.5" , Bluetooth 4.0 |
| Conectori | Bluetooth , alimentare 220V , RCA |
| Conectori audio | Bluetooth , RCA |
| Culoare | lemn |
| Putere RMS (W) | 21 - 40 |
| Putere satelit RMS (W) | 11 - 20 |
| Putere sateliti | 2 x 12W |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | fara subwoofer |
| Recomandate pentru | PC |
| Tehnologie | Bluetooth , cu fir |
| Telecomanda | nu |
| Tip sistem | 2.O |













