
BOXE EDIFIER 2.0, RMS: 42W (2 x 21W), bluetooth, telecomanda wireless, volum, bass, treble, optical, brown, "R1280DBb" (timbru verde 11.00 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: R1280DBb
- Greutate: 5.50
- Dimensiuni: 36.00cm x 26.00cm x 28.00cm
499,03 Lei
Fără TVA: 412,42 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare | retea 220V |
| Alte functii/ accesorii | fara alte functii |
| Altele | RMS 42W, bass 4", inalte 0.5" , Bluetooth 4.0 |
| Conectori | Bluetooth , alimentare 220V , RCA , optic , coaxial |
| Conectori audio | Bluetooth , RCA , optic , coaxial |
| Culoare | lemn |
| Putere RMS (W) | 41 - 60 |
| Putere satelit RMS (W) | 21 - 40 |
| Putere sateliti | 2 x 21W |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | fara subwoofer |
| Recomandate pentru | PC |
| Tehnologie | Bluetooth , cu fir |
| Telecomanda | da |
| Tip sistem | 2.O |













