





BOXE EDIFIER 2.0, RMS: 42W (2 x 21W), volum, bass, black, "R1100-BK" (timbru verde 11.00 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: R1100-BK
- Greutate: 5.00
295,46 Lei
Fără TVA: 244,18 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare | retea 220V |
| Alte functii/ accesorii | fara alte functii |
| Altele | RMS 42W |
| Conectori | alimentare 220V , RCA |
| Conectori audio | RCA |
| Culoare | negru |
| Putere RMS (W) | 41 - 60 |
| Putere satelit RMS (W) | 21 - 40 |
| Putere sateliti | 2 x 21W |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | fara subwoofer |
| Recomandate pentru | PC |
| Tehnologie | cu fir |
| Telecomanda | nu |
| Tip sistem | 2.O |













