


Nou
-7 %



Apple AirPods Max 2 (USB-C) - Midnight
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MHWK4ZM/A
- Greutate: 1.15kg
- Dimensiuni: 24.35cm x 23.99cm x 8.10cm
3.140,42 Lei
3.381,89 Lei
Fără TVA: 2.595,39 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| 3.5 mm connector | No |
| 6.35 mm connector | No |
| AC adapter included | No |
| Accelerometer | Yes |
| Acoustic system | Closed |
| Adaptive Audio | Yes |
| Adaptive EQ | Yes |
| Audio adapters included | No |
| Audio Chip | Apple H2 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Bone conduction | No |
| Cables included | USB Type-C |
| Call Center | Nu |
| Carrying case | Yes |
| Carrying case weight | 134.5 g |
| Case detection sensor | Yes |
| Charging stand | No |
| Colour name | Midnight |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 20 h |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Conversation Awareness | Yes |
| Culoare | Bleumarin |
| Depth | 83.4 mm |
| Design căști | Head-band |
| Doesn't contain | PVC, Phthalate |
| Driver type | Dynamic |
| Ear coupling | Circumaural |
| Foldable | Yes |
| Gaming | No |
| Gyroscope | Yes |
| Headset type | Binaural |
| Hearing protection technologies | Personalized Volume |
| Height | 187.3 mm |
| HSET-Design | Over-ear |
| Iluminare | Nu |
| Interfata | USB |
| Live translation | Yes |
| Loud sound reduction | Yes |
| Lungime cablu | N/A |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Microfon | Da |
| Microphone | Yes |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Mobile operating systems supported | iOS, iPadOS |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Noise reduction | Yes |
| Noise-canceling | Da |
| Number of microphones | 9 |
| Optical sensor | Yes |
| Other operating systems supported | watchOS, tvOS, visionOS |
| Package depth | 243.5 mm |
| Package height | 81 mm |
| Package weight | 1.15 kg |
| Package width | 239.9 mm |
| Personalized Spatial Audio | Yes |
| Position sensor | Yes |
| Product colour | Navy |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Calls/Music |
| RF connectivity | No |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Transparency mode | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 3.5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 2.5 W |
| Voice isolation | Yes |
| Volume control | Rotary |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 386.2 g |
| Width | 168.6 mm |
| Wireless | Da |
| Works with Apple Siri | Yes |












