



| Tip produs | Microsistem |
| Tip | Standard |
| Tehnologie | Wireless Cu fir |
| Conectivitate | Bluetooth USB AUX |
| Utilizare | Uz casnic |
| Numar canale | 2 |
| Impedanta iesire | 8 Ω |
| Raspuns in frecventa | 50Hz – 20kHz |
| Putere consumata | 30 W |
| Raport semnal zgomot | 75 dB |
| Conectori | 1 x USB 1 x Casti 2 x Analog in 1 x Antenna |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda |
| Culoare | Negru |
Microsistem HiFi Horizon Acustico HAV-M7700, 2.0, 50W, BT, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: HAV-M7700
- Greutate: 6.10kg
- Dimensiuni: 100.00cm x 21.50cm x 36.00cm
706,31 Lei
Fără TVA: 583,73 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Amplificator | Activ |
| Bluetooth | Da |
| Jack 3.5mm | Da |
| NFC | Nu |
| Putere RMS | 31-60W |
| Tip sistem | 2.0 |
| Utlizare | N/A |
| Wireless | N/A |











