
-45 %
Hub USB D-Link DUF-901, 9 porturi: 1x USB 2.0, 2x USB 3.1, 1x USB-C 3.1 1x, USB-C 4.0, lungime cablu 50cm
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DUF-901
- Greutate: 1.05kg
- Dimensiuni: 28.00cm x 15.00cm x 8.00cm
786,99 Lei
1.434,52 Lei
Fără TVA: 650,40 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC adapter included | Yes |
| Cables included | USB Type-C |
| Card reader integrated | No |
| Certification | FCC; CE |
| Connectivity technology | Wired |
| Culoare: | Gri |
| Data transfer rate | 40 Gbit/s |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 190 mm |
| DisplayPort | Nu |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| HD type | 8K Ultra HD |
| HDMI | Nu |
| HDMI ports quantity | 0 |
| Height | 22 mm |
| Host interface | USB4 |
| Interfata: | USB Type-C |
| Jack 3.5mm | Nu |
| Maximum digital resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Power connector | USB Type-C |
| Power source type | USB |
| Product colour | Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| RJ-45 | Da |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 65 °C |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| USB4 ports quantity | 1 |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 332 g |
| Width | 80 mm |
| Wireless charging | No |













