

-41 %


Incarcator retea Baseus Compact, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CCXJ010201
- Greutate: 0.07kg
- Dimensiuni: 12.00cm x 7.00cm x 4.00cm
21,97 Lei
36,96 Lei
Fără TVA: 18,16 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Depth | 7.8 mm |
| Height | 28 mm |
| Incarcare rapida | Nu |
| Input current | 0.3 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Lungime cablu | None |
| Maximum output voltage | 5 V |
| Maximum power | intre 10 si 30W |
| Numar Porturi: | 2 |
| Number of outputs | 2 outputs |
| Output current (5V) | 21 A |
| Package type | Box |
| Plug and Play | Yes |
| Port 1 output current | 2.1 A |
| Port 1 output power | 10.5 W |
| Port 2 output current | 2.1 A |
| Port 2 output power | 10.5 W |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Tip: | Retea |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Weight | 50 g |
| Width | 36 mm |













