



















AS 16 I7-14650HX 16 512 5050 FHD+ DOS "FX608JHR-RV063" (timbru verde 3.5 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: FX608JHR-RV063
8.384,91 Lei
Fără TVA: 6.929,68 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Culoare | gri |
| Diagonala display | 16 inch |
| Greutate | 2.0 - 2.49 Kg |
| HDD | nu |
| Memorie (SODIMM) | 16 GB DDR5 |
| Memorie placa video | 8 GB GDDR7 |
| Model placa video | nVidia GeForce RTX 5050 |
| Procesor (CPU) | i7-14650HX |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | Free DOS |
| SSD | 512 GB |
| Tastatura numerica | da |
| Tip notebook | gaming |
| Tip placă video | nVidia GeForce RTX |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
| Touchscreen | nu |
| Unitate optică | nu |













