
Dell 14 Plus 2in1,14.0" 16:10FHD+(1920x1200)Touch 300nits,Intel Core Ultra 7 256V,16GB,1TB,Intel Arc Graphics,Win11Pro,3Yr CIS "DB04250_LNL_201_WIN-05" ((timbru verde 3.5 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DB04250_LNL_201_WIN-05
10.269,73 Lei
Fără TVA: 8.487,38 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Culoare | albastru |
| Diagonala display | 14.0 inch |
| Greutate | 0.5 - 0.99 kg |
| HDD | nu |
| Memorie (SODIMM) | 16 GB DDR5 |
| Memorie placa video | partajata |
| Procesor (CPU) | Intel Core Ultra 7 256V |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| SSD | 1 TB |
| Tastatura numerica | nu |
| Tip notebook | office |
| Tip placă video | Intel Arc |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Touchscreen | da |
| Unitate optică | nu |













