-9 %
MacBook Pro 14.2"/Apple M4 Pro (CPU 12-core, GPU 16-core, Neural Engine16-core)/24GB/1TB - Space Black - INT KB (cto from MX2H3RO/A)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: Z1FE002U9
- Greutate: 3.14kg
- Dimensiuni: 41.00cm x 30.50cm x 9.50cm
13.178,65 Lei
14.429,74 Lei
Fără TVA: 10.891,45 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Audio | HD Audio Sistem Stereo |
| Bluetooth | Da |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Business | Da |
| Camera Web | Full HD |
| Capacitate memorie RAM | 24 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Capacitate stocare | 1TB |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Card reader | SDXC |
| Cititor amprenta | Da, Touch ID |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Conectivitate internet | LED backlight Liquid Retina XDR 1 billion colors Wide color (P3) True Tone |
| Copilot+ PC | N/A |
| Culoare | Negru |
| Destinat pentru: | Business |
| Diagonala display | 14 - 14.9 inch |
| Dimensiuni | 312.6 x 221.2 x 15.5 mm |
| DisplayPort | Nu |
| Familie Procesor | Apple M4 Pro |
| Frecventa procesor | 4 GHz |
| Greutate | 1.60 kg |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Jack Audio | Da |
| Layout tastatura | Internationala |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Memorie Integrata | 24 GB |
| Memorie RAM | 24 GB |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Model placa video | N/A |
| Model procesor | M4 Pro |
| Model video | 16-core integrat |
| Nr. sloturi | Nu |
| Numar nuclee | 14 |
| Placa video | Apple |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 Pro 16-core |
| Producator placa video | Apple |
| Producător procesor | Apple |
| Putere | 72.4 Whr |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Rezoluție | 3024 x 1964 |
| Rezolutie display | 3024 x 1964 pixeli |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Serie video | M4 Pro |
| Sistem de operare | macOS |
| Sistem preinstalat | Da |
| Solid state drive | Da |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Thunderbolt | Da |
| Thunderbolt 5 | 3 (via USB-C port) |
| Tip display: | Mini Led |
| Tip placă video | Integrata |
| Tip procesor | Apple M4 Pro |
| Touchscreen | Nu |
| Unitate optică | Nu are unitate optica integrata |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| USB-C | 3x USB 4 Type C |
| Wireless | 802.11 ax |










