
-14 %
Apple 35W Dual USB-C Power Adapter
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MW2K3ZM/A
- Greutate: 0.17kg
- Dimensiuni: 9.70cm x 3.80cm x 9.70cm
318,18 Lei
371,18 Lei
Fără TVA: 262,96 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Culoare: | Alb |
| Depth | 9.7 mm |
| Height | 97 mm |
| LED indicators | No |
| Maximum power | 35 W |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Tip produs: | Incarcator |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Weight | 170 g |
| Width | 3.8 mm |













