



Alimentator Lenovo GX20P92529, USB-C, 65W
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: GX20P92529
- Greutate: 0.50kg
- Dimensiuni: 21.00cm x 12.50cm x 8.00cm
120,53 Lei
Fără TVA: 99,61 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Adapter-Power | 65W |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | Yoga C930-13, Yoga 920-13, Yoga 730-13, IdeaPad 730s-13 |
| Depth | 4.6 mm |
| Height | 28.5 mm |
| Input current | 1.5 A |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Output current | 3.25 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Package type | Box |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Width | 108 mm |













