
DL 165W USB-C GAN AC ADAPTER PWR CORD
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 450-BFTT
- Greutate: 0.45kg
- Dimensiuni: 15.00cm x 11.00cm x 6.00cm
719,95 Lei
Fără TVA: 595,00 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Adapter-Power | ≥91W |
| Cable length | 1 m |
| Depth | 22 mm |
| Height | 136 mm |
| Input current | N/A |
| Input voltage | 100 - 240V |
| LED indicators | Yes |
| Output power | 165 W |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 450 g |
| Width | 66 mm |













