
DL 240W 7.4MM GAN SFF AC ADAPTER 1M
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 450-ALSJ
- Greutate: 0.69kg
- Dimensiuni: 16.00cm x 14.00cm x 6.00cm
749,02 Lei
Fără TVA: 619,03 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Adapter-Power | ≥91W |
| Brand compatibility | DELL |
| Cable length | 1 m |
| Input current | N/A |
| Input voltage | 100 - 240V |
| Output power | 240 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |













