
DL 330W 7.4MM GAN SFF AC ADAPTER 1M
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 450-BCBW
- Greutate: 0.97kg
- Dimensiuni: 20.00cm x 11.00cm x 6.00cm
1.052,98 Lei
Fără TVA: 870,23 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Adapter-Power | ≥91W |
| Brand compatibility | DELL |
| Cable length | 1 m |
| Depth | 254 mm |
| Height | 184 mm |
| Input current | N/A |
| Input voltage | 100 - 240V |
| LED indicators | Yes |
| Output power | 330 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 86 mm |













