



Lenovo 65W Slim GaN AC Adapter (USB Type-C)-EU1/Arabia/Indonesia/ROK; Culoare: Black; Greutate: 0,2kg; Garantie: 1 an; Port de incarcare: USB tip C; Lungime cablului USB tip C: 1000±50 mm
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X21R04793
- Greutate: 0.39kg
- Dimensiuni: 26.50cm x 11.00cm x 5.00cm
336,51 Lei
Fără TVA: 278,10 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Adapter-Power | 65W |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Cable length | 0.1 m |
| Depth | 48 mm |
| Height | 22 mm |
| Input current | N/A |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Output current | 3.25 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 53 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 500 g |
| Package width | 264 mm |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 200 g |
| Width | 75.7 mm |













