
-34 %
Memorie RAM CORSAIR VENGEANCE SODIMM 32GB (2x16) DDR4 2666MHZ, CL18
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CMSX32GX4M2A2666C18
- Greutate: 0.04kg
- Dimensiuni: 13.00cm x 7.50cm x 1.00cm
1.411,67 Lei
2.125,74 Lei
Fără TVA: 1.166,67 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Capacitate | 32 GB |
| CAS latency | 18 |
| Component for | Laptop |
| Country of origin | China |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Kit | Yes |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 17 - 20 CL |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| _Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Frecvența memorie RAM | 2666MHZ |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| __Latenta | 18 CL |













