
-63 %
Memorie RAM Kingston SODIMM DDR4 32GB 3200MHz CL20 1.2V
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: KF432S20IB/32
- Greutate: 0.02kg
- Dimensiuni: 15.50cm x 5.50cm x 1.50cm
2.009,79 Lei
5.408,10 Lei
Fără TVA: 1.660,98 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Capacitate | 32 GB |
| CAS latency | 20 |
| Component for | Laptop |
| Cooling type | Heatsink |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Depth | 696 mm |
| DRAM-Kit | No |
| ECC | No |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 30 mm |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Kit | No |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 17 - 20 CL |
| Master (outer) case gross weight | 780.45 g |
| Master (outer) case height | 61 mm |
| Master (outer) case length | 311.1 mm |
| Master (outer) case width | 196.8 mm |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 4096M x 64 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Package depth | 14 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package weight | 25.45 g |
| Package width | 57.1 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Products per shipping (inner) case | 25 pc(s) |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 26.25 ns |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Shipping (inner) case height | 6.1 cm |
| Shipping (inner) case length | 31.1 cm |
| Shipping (inner) case width | 19.7 cm |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Weight | 95 g |
| Width | 38 mm |
| _Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| __Latenta | 20 CL |













