
-80 %
Memorie RAM notebook Kingston FURY Impact, 16GB, DDR4, 3200MHz, CL20
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: KF432S20IB/16
- Greutate: 0.05kg
- Dimensiuni: 17.00cm x 5.50cm x 1.50cm
818,79 Lei
4.084,16 Lei
Fără TVA: 676,69 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Backlight | No |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Capacitate | 16 GB |
| CAS latency | 20 |
| Component for | Laptop |
| Cooling type | Heatsink |
| Depth | 69.6 mm |
| DRAM-Kit | No |
| ECC | No |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 30 mm |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| JEDEC standard | Yes |
| Kit | No |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 17 - 20 CL |
| Master (outer) case gross weight | 780.5 g |
| Master (outer) case height | 61 mm |
| Master (outer) case length | 311.2 mm |
| Master (outer) case width | 196.9 mm |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Package depth | 14 mm |
| Package height | 171.5 mm |
| Package weight | 25.4 g |
| Package width | 57.2 mm |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 26.25 ns |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Weight | 7.6 g |
| Width | 3.8 mm |
| _Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| __Latenta | 20 CL |













