
-59 %
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 16GB, CL22, 3200Mhz
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: KVR32S22D8/16
- Greutate: 0.02kg
- Dimensiuni: 9.50cm x 4.50cm x 1.00cm
692,05 Lei
1.704,05 Lei
Fără TVA: 571,95 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Capacitate | 16 GB |
| CAS latency | 22 |
| Component for | Laptop |
| Doesn't contain | Halogen |
| DRAM-Kit | No |
| ECC | No |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Kit | No |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 21 - 24 CL |
| Lead plating | Gold |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| _Capacitate memorie RAM | 4GB |
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| __Latenta | 22 CL |













