



ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 3.0 18W, 1 x USB "SPAR-USBQ-01" (timbru verde 0.18 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SPAR-USBQ-01
- Greutate: 0.05
- Dimensiuni: 9.00cm x 15.00cm x 3.00cm
24,63 Lei
Fără TVA: 20,36 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi | nu e cazul |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 85 x 50 x 23 mm |
| Functie Fast Charging | da |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Numar porturi iesire | 1 |
| Port alimentare | priza 220V |
| Porturi iesire | USB Quick Charge x 1 |
| Protectii | protectie la scurtcircuit/ supraincarcare/ supratensiune |
| Putere de incarcare | 18W |
| Tensiune si curent iesire | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Tensiune si curent intrare | 100-240V/ 60Hz 0.5A |
| Tip produs | incarcator retea |













