
-64 %
Card de Memorie MicroSDXC Kingston 256GB microSDXC UHS-I U1 V10 High-Endurance
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SDCE/256GB
- Greutate: 0.01kg
- Dimensiuni: 11.50cm x 10.00cm x 1.00cm
391,26 Lei
1.082,18 Lei
Fără TVA: 323,36 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Nu |
| Application performance class | A1 |
| Capacitate card | 256 GB |
| Capacity | 256 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Depth | 1 mm |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Height | 11 mm |
| Internal memory type | UHS-I |
| International Protection (IP) code | IPX7 |
| Memory adapter included | No |
| mSD-Capacity | 256GB |
| mSD-Type | microSDXC |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Product colour | Black, White |
| Protection features | Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Read speed | 95 MB/s |
| SD-Class | UHS-1 |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tip card | Micro-SDXC |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Width | 15 mm |
| Write speed | 45 MB/s |










