
Samsung TAB S11 X736 5G & WIFI 11.0" 12GB 512GB Silver (incl. Pen)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SM-X736BZSTEUE
- Greutate: 0.74kg
- Dimensiuni: 27.00cm x 18.50cm x 2.00cm
4.758,16 Lei
Fără TVA: 3.932,36 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Camera fata | Da |
| Camera principala | Da |
| Conectivitate | Cu SIM |
| Diagonala tableta | 10.1 - 12 inch |
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Model procesor | N/A |
| Rezoluție | 2K |
| Sistem de operare | Android |
| Tehnologie ecran | OLED/AMOLED |
| Tip procesor tableta | Mediatek |













