
-23 %
Garmin vivomove Trend. Display technology: LCD, Display resolution: 254 x 346 pixels, Touchscreen. GPS (satellite). Weight: 28.3 g. Waterproof up to: 50 m, Band material: Silicone, Band colour: Grey
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 010-02665-02
- Greutate: 0.16kg
- Dimensiuni: 14.00cm x 7.00cm x 6.50cm
1.546,35 Lei
2.010,19 Lei
Fără TVA: 1.277,97 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Accelerometer | Yes |
| Activity monitoring | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Autonomie (ore) | peste 120 ore |
| Band colour | Grey |
| Band material | Silicone |
| Barometric altimeter | Yes |
| Battery life | 5 day(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Buckle colour | Grey |
| Built-in camera | No |
| Cables included | USB Type-C |
| Calendar | Yes |
| Call notifications | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Colour name | Cream Gold |
| Culoare Bratara | Gri |
| Culoare Cadran | Gold |
| Depth | 404 mm |
| Dimensiune display | Peste 2 inch |
| Display | Digital |
| Display resolution | 254 x 346 pixels |
| Display size (HxV) | 25.6 x 18.8 mm |
| Display technology | LCD |
| Display type | Hybrid |
| Distance travelled | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Fitness test | Yes |
| Forma | Rotund |
| GPS | Da |
| GPS (satellite) | Yes |
| Heart rate data transfer | ANT+ |
| Heart rate monitor | Da |
| Heart rate-based calorie computation | Yes |
| Interval training | Yes |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Smartwatch |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Mobile network connection | No |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Music control | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Pedometer | Yes |
| Personal goals | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Recommended activity | Cycling, Fitness, Running, Swimming |
| Rezoluție | N/A |
| Shape | Round |
| Sistem de operare | Android/iOS |
| Smart notifications | Yes |
| SMS notifications | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Thickness | 1.19 cm |
| Timer | Yes |
| Touchscreen | Da |
| Watch case colour | Gold |
| Watch case material | Fibre Reinforced Plastic (FRP), Stainless steel |
| Watch case size | 40 mm |
| Water resistance | 5 ATM |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof up to | 50 m |
| Weather display | Yes |
| Weather forecast | Yes |
| Weight | 28.3 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 40.4 mm |
| Wireless charging | Yes |











