








Nou









LED TV 55" LG 55UA74003LB.AEU "55UA74003LB.AEU" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 55UA74003LB.AEU
2.283,72 Lei
Fără TVA: 1.887,37 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 139 cm/ 55 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 300 x 300 mm |












