
-21 %
Lenovo telefoane cu difuzor PC-ul USB tip-C Negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4XD1C82055
- Greutate: 0.47kg
- Dimensiuni: 13.00cm x 13.00cm x 9.00cm
484,48 Lei
613,99 Lei
Fără TVA: 400,39 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Amplificator | Activ |
| Audio beamforming | Yes |
| Auto | Yes |
| Automatic gain control | Yes |
| Bluetooth | No |
| Cable length | 0.79 m |
| Cables included | USB Type-C |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 90 mm |
| Device type | PC |
| Echo cancellation | Yes |
| Frequency range | 140 - 20000 Hz |
| Harmonized System (HS) code | 85182900 |
| Height | 49 mm |
| Impedance | 4 Ω |
| Interface | USB Type-C |
| Interface adapters included | USB Type-C female - USB Type-A male |
| Jack 3.5mm | Nu |
| LED indicators | Yes |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone sensitivity | 64 dB |
| NFC | Nu |
| Noise canceling | Yes |
| Noise reduction | Yes |
| Number of microphones | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Output power | 3 W |
| Package depth | 89 mm |
| Package height | 129 mm |
| Package weight | 447 g |
| Package width | 125 mm |
| Product colour | Black |
| Putere RMS | 1-10W |
| Quantity | 1 |
| RMS-Power | ≥101W |
| Sensitivity | 85 dB |
| Tip sistem | 1.0 |
| Utlizare | PC |
| Weight | 265 g |
| Width | 90 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Wireless | No |












