-30 %
Lenovo USB Soundbar, Compatible with most Lenovo ThinkVision monitors Dual Speaker support with 1.25+1.25 total watts of output Audio volume controlled directly from the soundbar, Volume+ / volume- / mute button, Audio is linked to PC audio control, Integrated cable lock slot, Product Weight: 315 g, Height: 345 mm, Depth: 41 mm, Color: Black, Warranty Period: 1 Year
Lenovo USB Soundbar, Compatible with most Lenovo ThinkVision monitors Dual Speaker support with 1.25+1.25 total watts of output Audio volume controlled directly from the soundbar, Volume+ / volume- / mute button, Audio is linked to PC audio control, Integ
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 0A36190
- Greutate: 0.41kg
- Dimensiuni: 40.00cm x 10.50cm x 7.00cm
129,55 Lei
185,25 Lei
Fără TVA: 107,07 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Amplificator | N/A |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Bluetooth | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 41 mm |
| Equalizer | No |
| Frequency range | 280 - 20000 Hz |
| Harmonized System (HS) code | 85182200 |
| Height | 345 mm |
| Height (imperial) | 34.5 cm (13.6) |
| Jack 3.5mm | Nu |
| NFC | N/A |
| Putere RMS | peste 100W |
| Recommended usage | PC |
| RMS rated power | 2.5 W |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 70 dB |
| Tip sistem | 2.0 |
| Utlizare | SoundBar |
| Weight | 31.5 g |
| Width | 6.6 mm |
| Wireless | N/A |












