
-27 %
Rucsac Notebook Lenovo 15.6" B5650-Ww
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X40K09936
- Greutate: 0.45kg
- Dimensiuni: 44.00cm x 31.00cm x 9.50cm
96,55 Lei
131,98 Lei
Fără TVA: 79,79 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Coloration | Monochromatic |
| Compatible products | ThinkPad |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 95 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 42029291 |
| Height | 43.2 mm |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Notebook compartment | Yes |
| Product main colour | Black |
| Weight | 360 g |
| Width | 292 mm |













