

-23 %


Lenovo 300 USB Keyboard - US English, Tip: Standard, Interfata tastatura: USB, Tehnologie: cu fir, Tastatura iluminata: Nu, Culoare: Negru, Dimensiune: 424 x 146 x 20 mm, Greutate: 76g, Garantie: 1 an
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: GX30M39655
- Greutate: 0.75kg
- Dimensiuni: 44.00cm x 7.00cm x 3.00cm
63,62 Lei
82,98 Lei
Fără TVA: 52,58 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Connectivity technology | Wired |
| Culoare | Negru |
| Gaming | N/A |
| Iluminare | N/A |
| Interfata | USB |
| KB-Interface | USB |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 424 x 146.4 x 20.2 mm |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard language | English |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 580 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 62.3 x 111.3 x 33.8 mm |
| Mouse included | Yes |
| Mouse weight | 70 g |
| Multimedia-KB | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Package depth | 508 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 1.05 kg |
| Package width | 179 mm |
| Power source type | USB |
| Recommended usage | Universal |
| Scroll | Yes |
| Tasta numerice | Da |
| Tastatură mecanică | Nu |
| Tehnologie | Cu fir |
| Windows keys | Yes |
| Wireless | Nu |









