



Lenovo 65W Standard AC Adapter (USB Type-C); Output: 20V/3.25A; 15V/3A; 9V/2A; 5V/2A, 222g
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X20M26272
- Greutate: 0.43kg
- Dimensiuni: 26.50cm x 11.00cm x 5.50cm
171,95 Lei
Fără TVA: 142,10 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Adapter-Power | 65W |
| Amperaj | 3.25A |
| Depth | 108 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Height | 28.5 mm |
| Included power plug types | EU |
| Input current | N/A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Output power | 65 W |
| Product colour | Black |
| Purpose | Laptop |
| Tensiune alimentare | 100-240 V |
| Tensiune iesire | 20 V |
| Weight | 220 g |
| Width | 46 mm |













