



Lenovo Slim USB-C 65W AC Adapter(CE)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: GX20Z46255
- Greutate: 0.43kg
- Dimensiuni: 21.50cm x 11.50cm x 7.50cm
163,05 Lei
Fără TVA: 134,75 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Adapter-Power | 65W |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Cable length | 1.8 m |
| Cables included | USB Type-C |
| Compatibility | Lenovo NB |
| Depth | 46.5 mm |
| Detachable power connectors | Yes |
| Easy to install | Yes |
| Height | 295 mm |
| Input current | 2.5 A |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package type | Box |
| Power supply type | Indoor/outdoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 0.53 g |
| Width | 108 mm |













