
-6 %
Lexmark 20N20Y0. Colour toner page yield: 1500 pages, Printing colours: Yellow, Quantity per pack: 1 pc(s)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 20N20Y0
- Greutate: 0.90kg
- Dimensiuni: 40.50cm x 12.50cm x 12.50cm
567,97 Lei
602,83 Lei
Fără TVA: 469,40 Lei
| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Certification | ISO/IEC 19798 |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 1500 pages |
| Compatibility | CX331adwe, CS331dw |
| Country of origin | China |
| Culoare toner | Yellow |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 859 g |
| Package width | 125 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |










