
LOGITECH Z407 Bluetooth computer speakers with subwoofer and wireless control - GRAPHITE - N/A - EMEA, "980-001348" (timbru verde 4.00 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 980-001348
- Greutate: 2.10
597,32 Lei
Fără TVA: 493,65 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare | acumulator |
| Conectori | Jack 3.5mm , USB |
| Conectori audio | Jack 3.5mm , USB |
| Culoare | negru |
| Putere RMS | 40W |
| Putere RMS (W) | 11 - 20 |
| Putere satelit RMS (W) | 1 - 10 |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | 1 - 10 |
| Recomandate pentru | PC |
| Tehnologie | cu fir |
| Telecomanda | da |
| Tip sistem | 2.1 |











